fbpx

Hakkımızda

Kangen Water, Enagic Firmasının Tescilli Markasıdır.

1
Ülke’de
1
Ofis

Kırk yılı aşkın bir süredir Japonya merkezli Enagic International şirketi, yüksek antioksidan, moleküler olarak yeniden yapılandırılmış ve alkalize su sağlayan iyonizerler / elektroliz, cihazı üreticisi Japon Sağlık Bakanlığı tarafından bizzat kullanılıp, hastanelerde kullanılan Enagic International şirketi tıbbi cihaz üreticisi olmuştur. Kangen Water,  1974 yılından bu yana Japon Sağlık Bakanlığı tarafından tıbbi cihaz olarak kabul edilmiştir.

Tek üretim merkezi bulunan Enagic firmasının, canlı su cihazları üretimleri için Japon Sağlık Bakanlığı standartlarında tıbbı cihaz niteliğinde üretiliyor. Japonya’da hemen hemen tüm hastanelerde 20 yıl boyunca kullanıldıktan sonra 1994 yılından itibaren halk sağlığı için evlerde koruyucu sağlık unsuru olarak kullanılıyor.

Kangen Water’ın Dikkat Çeken Başlıca Özellikleri

Süper Antioksidan

Bünyesindeki fazladan elektron yükleriyle -500/-800 ORP değerinde süper antioksidandır.

Molekül Yapısı

Su molekülleri değişir, mikro-moleküler yapıda altıgen hale gelir. Doğal kaynak suyu özelliği taşır.

Molekül Yapısı

Kangen Water iyonize alkali su biyo-yararlanımı en üst seviyededir. İyonize suyun özel özelliğidir.

Bio-Enerji ve Biyoyararlanım

Kangen water bünyesinde Bio-enerji yani foton enerjisi içerir. Biyoyararlanıma sahiptir.

Biz Sizi Arayalım

Alkali iyonize canlı su Kangen Water iyonizer cihazlarımızla ilgili, teknik destek dahil, diğer tüm sormak istediklerinizi formu doldurarak bir iletişim isteği bırakabilirsiniz. Ayrıca siz bizi arayabilir, Kangen Water fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.