fbpx
Kangen Water SU TİPLERİ

pH11.5

Su tiplerinin özellikleri ve kullanım alanları

SU

İnsan vücudu %70’den fazla sudan oluşur. “Canlılığın ve uzun yaşamın temeli sudur” demek abartı olmaz. Enagic, sağlık, güzellik, temizlik ve mutfağa fayda sağlamak için güvenle kullanılabilecek güvenli su sunar.

pH11.5 – Güçlü Kangen Suyu

İçmek için değil. Strong Kangen Water, güçlü temizleme etkisi sayesinde günlük yaşamınızda hijyeni korur. Çözücü ve ısı iletici faydaları vardır. Kullanım: yemek hazırlama ve temizleme.

pH11.5 Özellikleri

Yemek

Güçlü Kangen Suyu ile yeşil soğan, bambu, wasabi ve çiçekli eğreltiotu gibi sebzelerdeki çiğliği giderin.

Temizlik

Kesme tahtalarını ve bulaşık bezlerini temizleyin. Havalandırma deliklerinden gelen yağ ve zorlu kirleri temizlemenin yanı sıra mutfaktaki genel temizlik için de uygundur. 

Leke

Ekstra güç, emme gücü kahve, soya sosu ve yağ lekelerini kolaylıkla çıkaracaktır. İnatçı klozet lekelerini çıkarmak için de harikadır. 

Bulaşıklar

Bulaşıklarınızı yıkarken daha az deterjan kullanın. Normal su miktarının yalnızca üçte biri ila dörtte biri deterjanı durulamak için yeterli olduğundan su faturalarından tasarruf edin.

pH8.5/pH9.0/pH9.5 – İçme Suyu

Bu tür su, içmek ve sağlıklı yemek pişirmek için mükemmeldir. Bu elektrolitik olarak azaltılmış, hidrojen açısından zengin su, vücudunuzu daha iyi bir sağlık için en uygun olan daha alkali bir duruma getirmeye çalışır. Kullanım: içme, yemek hazırlama, kahve ve çay, çorbalar ve güveçler ve sulama bitkileri.

Kangen Su ayrıca bütçenize ve Çevreye dosttur. Tüm o pahalı plastik su şişelerini almayı ve saklamayı unutun!

Kangen Water İçme Suyu pH9.5

İçme

Gün boyunca Kangen Suyu için. Musluk suyunun aksine, Kangen Suyunun hoş olmayan bir kokusu yoktur, tadı daha hafiftir ve hoş bir tatlı tada sahiptir.

Gıda

Sebzeleri ve balıkları temizleyin. Kangen Suyunda önceden kaynatarak brokoli, soğan, bambu vb. Lezzetlerini artırın. Daha az baharat ve tuz kullanın.

Kahve Çay

Kangen Suyu ile hazırlanan kahve veya çayın harika rengine, tadına ve aromasına şaşıracaksınız.  Ayrıca daha az kahve veya çay kullanabilir ve yine de suyun ekstraksiyon özelliği sayesinde tam zengin bir tat elde edebilirsiniz. 

Yemek

Kangen Su, yumuşak ve sulu olmaları için malzemelerin lezzetini ortaya çıkarır. Bu nedenle yiyeceklerin çok fazla çeşniye ihtiyacı yoktur ve fazla tuzdan kaçınılabilir. Yemek pişirme için mükemmel tercihtir.

Kangen Water antioksidan

Bitkiler

Kangen Suyu bitkilere tazelik ve hayat verebilir. Su çimlenmeyi uyarır ve fide gelişimini iyileştirir.

pH7 – Nötr Su

Klor, pas ve bulanıklık içermez. Nötr su lezzetli içme suyudur. Kullanım: bebek maması hazırlamak, ilaç almak.

Kangen Water pH7 Nötr Su

Bebek

Bebek maması hazırlarken pH değeri 7.0 olan su kullanın.

İlaç

Nötr su, vücudunuz tarafından kolayca emilen lezzetli içme suyudur.  İlacınızı bu su ile alınız.

pH4/pH6 – Güzellik Suyu

İçmek için değil. Bu hafif asidik su, büzücü etkileriyle tanınır. Nazik temizlik ve güzellik bakımı için kullanmak harika. Kullanım: yüz yıkama, saç bakımı, evcil hayvan bakımı, cilalama, temizleme ve dondurulmuş gıdaların korunması.

Kangen Su ayrıca bütçenize ve Çevreye dosttur. Tüm o pahalı plastik su şişelerini almayı ve saklamayı unutun!

Kangen Water Güzellik Suyu

Yüz Yıkamak

Asidik suyun büzücü özellikleri, cildinizi tonlamak ve sıkılaştırmak için etkilidir. Cildi hafifçe vurun ve kurumaya bırakın. Bu su, tıraştan sonra tonik olarak da mükemmeldir. 

Saç Bakımı

Şampuandan sonra saç kremi yerine bu suyu kullanın. Can sıkıcı karışıklıkları azaltır ve ışıltılı bir parlaklık ortaya çıkarır.  Bir sprey şişesinde tutun ve dışarıdayken saçınıza ve yüzünüze püskürtün. 

Parlatma

Aynaları, gözlükleri, cam nesneleri ve pencereleri yüksek parlaklıkla parlatın.

Temizlik

Yapışkan bir kalıntı bırakmadan parke zeminler, seramik karolar vb. 

Evcil Hayvan Temizliği

Evcil Hayvanlar

Yumuşak ve parlak bir kürk elde etmek için evcil hayvanınıza bu suyu püskürtün ve ardından fırçalayın. 

Dondurulmuş Gıdalar

Dondururken yiyeceklere Asidik Su püskürtün, böylece balık ve karides de dahil olmak üzere yiyecekler çözüldüğünde lezzetini kaybetmez. 

pH5

pH2.5 – Dezenfektan Suyu

İçmek için değil. Bu suyun temizleyici özelliği vardır. Çapraz kontaminasyonu önlemek için mutfak gereçlerini, tezgahı ve daha fazlasını temizlemek için Güçlü Asidik Su kullanın. Kullanım Alanları: mikropların temizlenmesi ve azaltılması, hijyen ve ticari operasyonlarda, diş hekimleri, ameliyathane ekipmanlarının temizliği.

Kangen Water pH2.5 Dezenfektan Su

Hijyen

Ellerinizi veya diş fırçanızı temizleyin. Kolay erişim için banyonuzda bir sprey şişesi bulundurun. 

Reklam

Güzellik salonları, kuaför salonları, restoranlar, ziraat okulları, kreşler, evcil hayvan dükkanları ve bakım evleri Güçlü Asitli Su kullanımından büyük fayda sağlar. 

pH2.5 Temizlik

Temizleme ve Mikropları Azaltma

Bıçakları, kesme tahtalarını, bulaşık havlularını ve mutfak bezlerini vb. temizleyin. Mikropların üreme alanı olan mutfağın içini ve çevresini temizleyin.

Biz Sizi Arayalım

Alkali iyonize canlı su Kangen Water iyonizer cihazlarımızla ilgili, teknik destek dahil, diğer tüm sormak istediklerinizi formu doldurarak bir iletişim isteği bırakabilirsiniz. Ayrıca siz bizi arayabilir, Kangen Water fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.